Абсолютно новий Toyota RAV4

Кросовер. Гібрид. Жодних "але"

RAV4 поєднує надійний кузов із просторим і майстерно оздобленим салоном. Цей автомобіль створений для поїздок містом та поза його межами. Зручне водійське сидіння та повна оглядовість дороги гарантують вам відчуття абсолютного контролю над ситуацією. А новий потужний 2,5-літровий гібридний двигун Hybrid Dynamic Force забезпечує необхідну продуктивність за будь-яких дорожніх умов.

 

 

Безпека та впевненість за кермом

Toyota Safety Sense — це набір передових систем активної безпеки, створених для того, щоб зробити поїздку безпечнішою для вас та ваших пасажирів. Це означає, що новий RAV4 може попередити вас про потенційні небезпеки і в багатьох випадках допоможе належним чином зреагувати на них. Дізнайтеся більше про те, як ці передові активні технології можуть допомогати вам.

Система передаварійної безпеки з функцією виявлення пішоходів у темний час доби

В умовах недостатнього освітлення Система передаварійної безпеки з функцією виявлення пішоходів у темний час доби, що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, поєднує камеру і радар для виявлення інших транспортних засобів та пішоходів на шляху автомобіля. Якщо зіткнення вважається неминучим, водій отримує звукове та візуальне попередження. Якщо водій не реагує своєчасно, автоматично активуються гальма, щоб запобігти або пом'якшити зіткнення. Навіть коли водій реагує, застосовується додаткове гальмування. Окрім виявлення пішоходів та транспортних засобів у темряві, система знаходить велосипедистів і пішоходів на шляху автомобіля у світлий час доби.

Система передаварійної безпеки з функцією виявлення велосипедистів

Система передаварійної безпеки з функцією виявлення велосипедистів, що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, поєднує камеру та радар для виявлення велосипедистів та інших транспортних засобів попереду автомобіля. Якщо виникає ризик зіткнення, водій отримує звукове та візуальне попередження. Якщо водій не реагує на них, гальма спрацьовують автоматично. Навіть якщо водій натисне на гальма, система застосує додаткове гальмівне зусилля, щоб запобігти або пом’якшити зіткнення. Окрім велосипедистів та автомобілів, система здатна виявляти пішоходів на шляху автомобіля.

 

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль

   Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль, що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, утримує автомобіль на попередньо обраній швидкості, зберігаючи при цьому мінімальну відстань до автомобіля попереду. Якщо ця відстань скорочується, система автоматично зменшує швидкість, у разі потреби застосовуючи гальма. Якщо відстань знову збільшиться, автомобіль поступово прискориться, доки не повернеться до заданої швидкості. Якщо обмеження швидкості змінюється, система дізнається про це завдяки Системі розпізнавання дорожніх знаків (RSA) та попередить водія, щоб він змінив значення заданої швидкості за допомогою кнопок керування на рульовому колесі.

 

Адаптивний круїз-контроль з повним діапазоном швидкостей


Адаптивний круїз-контроль з повним діапазоном швидкостей, що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, дозволяє підтримувати постійну швидкість руху автомобіля, не використовуючи педаль акселератора та зберігаючи мінімальну попередньо задану відстань до автомобіля попереду. Якщо ця відстань скорочується, система активує гальма і зменшує швидкість, щоб зберегти задану дистанцію, а у разі потреби і зупиняє автомобіль. Якщо відстань збільшується, автомобіль почне прискорюватися та/або сповільнюватися, якщо потрібно, до тих пір, доки не повернеться до попередньо обраної швидкості. Зверніть, будь ласка, увагу, що ця функція доступна тільки для автомобілів з автоматичною коробкою передач.

 

Cистема утримання автомобіля у смузі руху (LTA)


 Використовуючи радар міліметрового діапазону і відеокамеру, Cистема утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA) орієнтується на дорожню розмітку або транспортний засіб попереду, щоб оцінити положення автомобіля на дорозі. Якщо автомобіль починає ненавмисно відхилятися від центру смуги руху, для коригування застосовується функція допомоги у кермуванні. Зверніть увагу на те, що систему можна використовувати лише тоді, коли активовано Cистему попередження з'їзду зі смуги руху (LDA), а також Адаптивний круїз-контроль із повним діапазоном швидкостей.

 

Система адаптивного дальнього світла (AHS)


Система адаптивного дальнього світла (AHS) призначена оптимізувати видимість для всіх учасників дорожнього руху у темний час доби. Камера виявляє вогні зустрічних автомобілів та тих, що рухаються попереду, а також контролює яскравість вуличних ліхтарів. Вона автоматично перемикає дальнє і ближнє світло фар для безпечнішого водіння.

 

Cистема попередження про з'їзд зі смуги руху (LDA) з функцією повернення у смугу руху (Steering Control)


 

 Використовуючи камеру для виявлення дорожньої розмітки попереду, Cистема попередження про з'їзд зі смуги руху (LDA), що є частиною системи безпеки Toyota Sense, попереджає водія звуковим та візуальним сигналами, якщо його автомобіль починає відхилятися від обраної смуги без увімкнення сигналу повороту. У випадку ненавмисного з'їзду зі смуги руху функція Steering Control застосує коригування рульового управління.

 

Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA)

 Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA), що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, відслідковує дорожні знаки, виводячи корисну інформацію, наприклад поточне обмеження швидкості або обмеження обгону, на TFT-дисплей. Система також подає візуальні та звукові сигнали, якщо ви не дотримуєтеся вимог дорожніх знаків.

 

Інноваційні технології, що дозволяють насолоджуватися зручнішим керуванням

Паркуватися та маневрувати на низьких швидкостях занчно простыше завдяки великій кількості цифрових функцій, таких як інтелектуальні передні та задні датчики паркування з автоматичним гальмуванням. Вони дозволяють рухатися тісними парковками в умовах обмеженої оглядовості, подаючи звукові попередження при наближенні вашого RAV4 до перешкоди. Іншим корисним елементом салону є монітор Panoramic View Monitor. Він використовує чотири камери, що розташовані попереду, позаду та у бічних дзеркалах, щоб показувати весь простір навколо автомобіля в режимі 3D на екрані мультимедійної системи Toyota Touch® 2. Водію доступно один з двох режимів перегляду — Moving View або See-through View — одним натисканням кнопки на екрані.

/

Кросовер. Гібрид. Жодних компромісів

Зважаючи на те, що з екологічних міркувань у великих європейських містах встановлюються суворі законодавчі обмеження автомобільних викидів, автомобілі Toyota з самозарядним гібридним двигуном є чудовим варіантом екологічного міського транспорту.

Гібридний силовий агрегат Hybrid Dynamic Force, що дебютував у новому RAV4, є чотирициліндровим 2,5-літровим гібридним бензиновим двигуном, що гарантує водієві чисту насолоду від керування автомобілем. Він використовує пряме та розподілене впорскування, що забезпечує достатній крутний момент у всіх діапазонах швидкостей. А завдяки впровадженню в RAV4 системи повного привода Hybrid AWD-i ви отримаєте надійніше керування, що особливо помітно під час руху пухким ґрунтом чи слизькою дорогою.

Окрім цих удосконалень, було збільшено максимальну потужність систем Hybrid AWD-i та FWD і вдосконалено загальне прискорення RAV4. Це дозволяє плавно рушати з місця та підвищує ефективність роботи на високих швидкостях. Ви отримуєте необхідну потужність саме тоді, коли вам це потрібно.

Для нового RAV4 не існує непрохідних доріг. Він однаково добре пересувається містом, багатосмуговими автомагістралями і бездоріжжям за будь-яких дорожніх умов. RAV4 є втіленням філософії "безкомпромісної потужності". RAV4 — це вражаюча продуктивність, керованість, ефективність і вдосконалені технології керування.

/

TNGA — точність та потужність

Нова глобальна модульна архітектура Toyota (TNGA) відзначає революційні зміни того, як компанія проектує, розробляє і виробляє автомобілі. Вона є невід'ємною частиною місії компанії, що полягає у створенні все кращих автомобілів, більш стильних, зручніших у керуванні та безпечніших.

Нова платформа TNGA забезпечує "впевнене та природне" керування новим автомобілем. "Впевнене" завдяки швидкому реагуванню на перешкоди, що гарантує відчуття стабільності. "Природне" завдяки інтуїтивному реагуванню на дії водія.

Платформа TNGA дала дизайнерам Toyota більше свободи для реалізації місії компанії. Вони змогли створити новий RAV4 з сильним характером кросовера і стилем, який вирізняє його з-поміж інших моделей його сегмента. А вишуканий інтер'єр автомобіля викликає захват і радість, що ви знаходитеся в цьому салоні, де враховано всі відчуття людини. Водієві нове шасі TNGA гарантує зручніше сидіння, кращу оглядовість та контроль над дорогою, що є визначальним для справжнього кросовера.

Крім того, оновлена система безпеки Toyota Safety Sense гарантує надзвичайний рівень безпеки для водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Ця система є найкращою у своєму класі. Безпечність, характер, привабливий дизайн та вишуканий комфортний салон роблять RAV4 винятковим кросовером.  Це перший найкращий автомобіль. І це стало можливим завдяки новій платформі TNGA.

/

Затишний, комфортний салон

/ /

Просторий салон

Просторий новий RAV4 водночас практичний і стильний. Він має багато розумно спроектованих відділень для зберігання, а також універсальні складані сидіння.

Дизайн салону

Вишукана якість та стандартні технології, що є провідними для цього сегмента, поєднуються у розумно спроектованому салоні, де панує гармонія простоти та високих технологій.


НОВИНИ