Отримай задоволення від цін!

В офіційній дилерській мережі Toyota діють спеціальні цінові пропозиції*

Завітавши до Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор» Ви не тільки поринаєте у дружню та гостинну атмосферу, а й відчуваєте головний принцип, яким ми керуємся  у своїй щоденній діяльності - «Клієнт перш за все».

Беручи до уваги ключовий принцип, у дилерській мережі Тойота-Україна діють спеціальні цінові пропозиції на обрані категорії оригінальних запасних частин Toyota.

Оригінальні запасні частини Toyota – це якість та надійність, якій ви можете довіряти. Виготовлені у відповідності до високих стандартів Toyota, вони забезпечують тривалу експлуатацію Вашого автомобіля.
Обираючи офіційний сервіс Toyota, Ви можете бути впевненими у професійному та кваліфікованому обслуговуванні Вашого автомобіля з використанням оригінальних запасних частин.

Більш детальну інформацію про наявність запасних частин та їх вартість дізнавайтесь за телефонами (0382)788-111 або 38(067)313-06-79.

* Спеціальні цінові пропозиції діють в період з 01.01.2017р. по 31.03.2017р. в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні.

Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Toyota. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою оферти на продаж конкретного товару. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Toyota.

НОВИНИ