Trade-in

Обмін автомобілів в найкращих традиціях

Trade-In - головний помічник у продажу, обміні та купівлі автомобіля. Компанія пропонує найбільш ефективні інструменти та зручні умови для обміну старого автомобіля на новий.

Trade-In - Це дуже просто:

  1. Ви під'їжджаєте в автосалон.
  2. Експерт на сервісній станції фірми проводить діагностику деталей і вузлів, оцінює стан вашого авто.
  3. Разом з менеджером автосалону Ви складаєте ціну вашого автомобіля.
  4. Оформлення договору купівлі-продажу автомобіля.

А далі Ви вибираєте собі новий автомобіль і доплачуєте різницю в ціні відразу, або оформлюєте кредит під мінімальні відсотки.

ПЕРЕВАГИ Trade-In

Ви розширюєте свої можливості поєднуючи послугу TRADE-IN з послугою кредиту. В якості початкового внеску, при купівлі нового автомобіля, буде зарахований Ваш старий автомобіль, а відсутню суму Ви візьмете в кредит. Таким чином, при обміні старого автомобіля на новий, гроші Вам не знадобляться одразу.

Ви відчуваєте себе комфортно і зручно.

Тому що вам нікуди не треба їхати - вся процедура TRADE-IN (від оцінки до обміну) відбувається швидко, у зручний для вас час і безпосередньо в автосалоні. Вам всього лише треба під'їхати до нас на своєму автомобілі!

Ми гарантуємо вам фінансову безпеку. Краще повністю довіритися професіоналам надійної компанії.

Trade-In – це послуга, яка допоможе Вам позбутися усіх турбот, пов'язаних з продажем вашого старого автомобіля та купівлі нового. Ви просто обміняєте старий автомобіль на новий, різницю між ними можна внести готівкою або відкрити кредит на найвигідніших для Вас умовах.

Наша компанія пропонує найбільш вигідні і надійні умови. Вам потрібно лише визначити, яким має бути новий автомобіль, а всі інші турботи ми візьмемо на себе.

 

 

 

НОВИНИ

Всі новини »