Поліс АВТОКАСКО

Untitled 1


Цінуєте своє авто та хочете гарантувати його неушкодженість?

Оформіть поліс АВТОКАСКО. Цей вид страхування призначений для відшкодування збитків, завданих власнику (або іншій особі, визначеній договором страхування отримувачем відшкодування), в результаті знищення або пошкодження його транспортного засобу.

Що можна застрахувати?

Об’єктом страхування є наземний транспортний засіб (легковий або вантажний автомобіль, автобус, спецтранспорт), що є Вашою власністю, придбаний в кредит/лізинг або взятий в оренду.

Від чого можна застрахуватись?

Ви можете застрахувати транспортний засіб від пошкодження або втрати, внаслідок:

Який розмір страхової суми?

Страхова сума встановлюється в межах дійсної вартості транспортного засобу на момент укладання договору.

Скільки коштує страхування?

Вартість полісу КАСКО залежить від:

Як застрахуватись?

Щоб укласти договір страхування необхідно звернутись до консультанта зі страхування нашого ДЦ (або за тел.+38(067)381-76-40) та надати:

Основні переваги страхування КАСКО в СК «Українська страхова група»

Керуєте автомобілем?

Тоді Ви зобов’язані мати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності автовласника. Цей вид страхування є обов’язковим згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Що можна застрахувати?

Якщо Ви маєте поліс ОСЦПВ, страхова компанія компенсує збитки третіх осіб, понесені через шкоду, завдану їх майну, життю або здоров’ю, в результаті ДТП, що сталося з Вашої вини. В залежності від особливостей використання ТЗ, Ви можете укласти договір одного з трьох типів:

  1. тип договору – застрахованою вважається відповідальність будь-якої особи, що на законних підставах керує ТЗ, вказаним у полісі
  2. тип договору – застрахованою є відповідальність особи, яка використовує будь-який транспортний засіб, типи яких вказаного у полісі
  3. тип договору – застрахованими є особи (не більше 5), які на законних підставах керують одним ТЗ, зазначеним в полісі

Який розмір страхової суми?

Згідно Закону, страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну майну третіх осіб встановлено у розмірі 100 000 грн. на кожен пошкоджений ТЗ (але не більше 5-ти). Обов’язкова безумовна франшиза по майну складає 2000 грн. Ліміт відповідальності за заподіяння шкоди життю та здоров’ю третіх осіб – 200 000 грн. на одного потерпілого.

Скільки коштує страхування?

Вартість страхування ОСЦПВ встановлюється шляхом множення базового річного платежу (291,49 грн.), встановленої Держфінпослуг, на коефіцієнти, які залежать від:


НОВИНИ