Розпочався конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019»

З 16.11.2018 року до 16.01.2019 року триває Сьомий національний конкурс дитячого малюнка.

Запрошуємо дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» від компанії Тойота-Україна.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати кольоровий малюнок на тему «Автомобіль твоєї мрії» та подати його до офіційного дилерського центру Toyota в Україні. Робота учасника має бути виконана фарбами, олівцями, маркерами, фломастерами або іншими засобами для малювання (окрім застосування цифрових технологій) у форматі А3 або А4. Заявку можна отримати та заповнити в Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор» чи завантажити її з офіційного сайту конкурсу за посиланням та заповнити самостійно.

До конкурсу приймаються лише підписані заявки, заповнені на комп’ютері.

Конкурс проходить серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях: 

1-ша категорія — діти віком до 7 років; 
2-га категорія — діти віком від 8 до 11 років; 
3-тя категорія — діти віком від 12 до 15 років включно.

Перша категорія — діти віком до 7 років включно:

 
Переможців конкурсу «Автомобіль твоєї мрії» визначатиме професійне журі, до складу якого увійшли мистецтвознавці та лідери думок в арт-сфері: 
 
Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті www.dreamcar.toyota.ua 12 березня 2019 року.

Роботи переможців національного конкурсу будуть подані для участі у світовому конкурсі, організатором якого є компанія Toyota Motor Corporation. Головний приз світового конкурсу — подорож переможця разом з одним із батьків або іншим законним представником на офіційну церемонію нагородження світового конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» до Японії, яка відбудеться в серпні 2019 року. Результати світового конкурсу будуть опубліковані на сайті www.dreamcar.toyota.ua в серпні 2019 року.

Організатором Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна».

Toyota. Уяви майбутнє

 
Детальні умови та Офіційні правила конкурсу — на сайті www.dreamcar.toyota.ua

НОВИНИ