Краща СТО 2018

«Автоексперт. Краща СТО» - всеукраїнський конкурс з багаторічною історією, метою якого є визначення найкращих автосервісів України. Конкурс відбувається в два етапи: перший етап - голосування на сайті sto.ab.ua.  До другого етапу (фінал) увійшли СТО (по 3 СТО в кожній номінації), які набрали найбільшу кількість голосів. На другому етапі експертна комісія вибирала одну СТО-переможця в кожній номінації.

Згідно підрахунку результатів голосування в конкурсі «Автоексперт. Краща СТО 2018 », організованим порталом з продажу та купівлі авто і техніки ab.ua, до фіналу конкурсу в 17-ти номінаціях вийшли 46 станцій техобслуговування. Дані СТО представлені в наступних містах України: Київ, Бровари, Житомир, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці та Черкаси.

Всього в цьому році в конкурсі взяло участь 664 СТО з 39 міст України. У голосуванні на сайті sto.ab.ua взяли участь більше 36 тисяч користувачів!

Переможців конкурсу визначило експертне журі конкурсу. Журі з 20 листопада 2018р. інспектували СТО-фіналістів. Нагородження переможців конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018 »відбулося 17 грудня 2018 року в бізнес конференц-холі INVERIA г. Киев.

 

  

 

Тойота Центр Хмельницкий «Гранд Мотор» стала переможцем у номінації «Найкраща офіційна СТО», увійшла в ТОП 100 СТО України, а також здобула звання найкращої офіційної СТО Хмельницької області!

 

НОВИНИ