Маляр нашого цеху кузовного ремонту

один з трьох кращих малярів в Україні!

21 вересня 2018 року в Києві відбувся національний конкурс професійної майстерності Тоойта. Уже вдев’яте конкурсанти з усієї України приїжджають до Києва, щоб взяти участь у змаганні за право бути найкращим у своїй справі. Цього року за звання найкращого змагалися 12 малярів з усієї України.

 

Учасники конкурсу проходили випробування у два етапи, за виконанням яких уважно стежили поважні члени суддівського комітету. Після завершення змагань відбулася урочиста церемонія нагородження, під час якої Такахіде Аібара, генеральний директор ПІІ «Тойота-Україна», оголосив переможців. До привітань також приєднався Ігор Ксендзюк, генеральний менеджер департаменту сервісу ПІІ «Тойота-Україна».

Переможцями цього року стали:

  • 1 місце: Віталій Власюк, Тойота Центр Миколаїв «КиТ-Т»
  • 2 місце: Олександр Строян, Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор»
  • 3 місце: Сергій Клансак, Тойота Центр Львів «Діамант»

Олександр Строян, маляр цеха кузовного ремонту Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор», працює з 2011року. Високу кваліфікацію і професійність його роботи підтвердило друге місце на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності.

Ми пишаємося, що працюємо в одному колективі з майстром найвищої категорії, який з легкістю виконує ремонти будь-якої складності!

НОВИНИ